OSTU VORMISTAMINE JA TELLIMISE TINGIMUSED

Ostmine internetipoest on imelihtne ja mugav!

Valides sobivat lilleseadet:

– arvestage, et e-poes olevat lilleseadet saab soovi korral tõenäoliselt tellida ka suuremat / väiksemat või odavamat / kallimat. Sellisel puhul võtke meiega ühendust telefoni või e-meili teel!

– arvestage, et lilleseade valmistamine on looming, hooajaliselt muutub lillede kättesaadavus, ka nende värv ja kvaliteet on muutuv ja mõnikord ei õnnestu kahjuks teha täpselt samasugust lilleseadet, nagu on fotol. Lillepärg OÜ jätab endale õiguse vajadusel teha teatud muudatusi, järgides siiski rangelt lilleseade hinda, värvilahendust, suurust, kuju ja disani. Peale tellimuse kättesaamist võtame koheselt kliendiga kontakti ja teeme vajalikud muudatused vaid kliendipoolse nõusolekuga. Asendused on hinnas alati samaväärsed ja lilleseade on eesmärgiga luua sarnane- florist järgib n.ö seade retsepti ehk materjali kalkulatsiooni.

-fotole liikudes saab seda zoomida suuremaks.

Toote ostmiseks klõpsake lingile „lisa korvi“, seejärel suunduge tellimuse vormistamisele.

OSTUKORV

Valige koht, kust soovite kauba kätte saada. Alla 65 € maksva tellimuse saatmisel kulleriga lisandub kullertasu 10 €. Kullerteenust osutame kõikidel nädalapäevadel kl. 8.00-23.00 Tallinnas ja Tallinna kesklinnast 20 km piires. Kui teie soov saatmiseks on hilisemaks/ varasemaks kellaajaks, võtke meiega ühendust- ehk saame siiski tellimust täita!

Punase tärniga väljad on nõutavad tellimuse vormistamisel selle täitmiseks! Kullertellimuse puhul arvestage, et täidame tellimuse 1,5 tunnises ajavahemikus, me ei garanteeri täpset kellaajalist täitmist vaid täidame soovitud ajavahemikus! Kirja pange varaseim / hiliseim võimalik kellaaeg!

Tellimuse salongidest või Matusekeskusest kättesaamisel palun tutvuge eelnevalt nende lahtioleku aegadega!

Kui saaja pole kullerile kättesaadav, võtab ta tellijaga telefoni teel ühendust. Üleandmata kimp jääb kulleri kätte kuni tal on võimalik see tagastada salongi. Lillepärg ei vastuta tellimuse üleandmise võimalikkuse eest.

KAARDI, LINDI LISAMINE

Soovides lisada kimbule juurde kaarti või linti pärjale, klikake lahtrile „soovin“ ja valige sobiv variant. Lindile või kaardile teksti saate lisada lahtrisse „märkused“.

SAAJA

Kui soovite lilleseade kulleriga kellelegi teisele saata, vajame tema nime ja aadressi, seega täitke palun „saaja“ nõutavad, st. vähemalt punase tärniga lahtrid!

SINU TELLIMUS

Valige, kuidas soovite tasuda. Valides „arvega“, saadame teie e-meilile arve ja teatame ka ettemaksu summa. Sularahas maksmise soovi korral saadame ettemaksu arve. Salongides kohapeal saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.

Pangalingiga maksmine internetipoes on mugav ja turvaline ning maksmise kinnitus saadetakse koheselt nii kliendile kui salongi, kes asub kohe tellimuse täitmisele!

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Palume kliendil arvestada asjaoluga, et iga lilleseade tegemine on individuaalne tellimustöö, mida ei saa hiljem kellelgi teisele realiseerida. Selleks, et tellimust täita, lõigatakse lilled vastavalt konkreetsele tellimustööle lühemaks ja nende kasutamine hiljem müügiks pole võimalik.

Palume arvestada, et kui tellimust on asutud täitma või kui tellimustöö on juba valmis, enam ettemakstud raha kliendile ei tagastata! Klient saab soovi korral ja kokkuleppel salongiga tellimust vaid muuta. Tellimust saab tühistada vaid juhul, kui seda pole veel täitma asutud, st. kui Lillepärg OÜ pole teinud selle tellimusele konkreetseid omapoolseid kulutusi. Kliendil on õigus nõuda vastava tõestuse ettenäitamist Lillepärg OÜ poolt.

ETTEMAKS


Ühtegi internetipoes müügil olevat lilleseadet salongis valmis ehk koheselt müügiks ja saatmiseks olemas ei ole! Selleks, et seda kliendile valmistada, tehakse kulutusi ja tööd, mille katmiseks kasvõi osaliselt palume ettemaksu. Ettemaksu suurus on tavaliselt 30-50 % hinnast, vastava arve saadab salong soovi korral kliendi e-meilile. Ettemaks tuleb tasuda kokkulepitud ajaks Lillepärg OÜ-le, et tellimus õigeaegselt valmiks!. Ettemaks ei kuulu tagastamisele tellimusest loobumise korral.

Lillepärja florist valmistab Teile lilleseade hoole ja armastusega ja loodab südamest, et see meeldib saajale!