KOMPETENTS

OÜ Lillepärg asutati 1997 aastal eesmärgiga spetsialiseeruda lilleseadete valmistamisele.

Kõik meie lilleseadjad on aastatepikkuse töökogemusega, erialase koolitusega, parimad professionaalid. 

Meie peamiseks tööks on tänu suurimale partnerile Matusebüroo Kristinile, matuse lilleseaded- kimpude, pärgade, dekoratsioonide ja lauaseadete valmistamine.

Juba aastaid saab Matusebüroo Kristin büroodes kataloogide alusel tellida kõiki matuseks soovituid lilleseadeid, mida valmistame meie. Nende valmistamime nõuab lilleseadjalt palju, peale ilumeele ka erilisi oskusi ja kogemusi.

Lillepärjast tellides võite kindlad olla, et pärg või leinakimp ei lagune tseremoonial laiali, seaded on valmistatud värsketest lilledest ja kindla hinnaarvestuse järgi. Me ei soovi avaldada kõiki omi töid internetis, seega tulge huvi korral salongi tutvumaks kataloogis oleva valikuga!

Olenemata sellest, et teeme palju matusetöid, teenindame me igapäevaselt kliente kahes lillesalongis müües lilli, taimi, kaarte, küünlaid, keraamikat jms. Seome rõõmu ja oskustega lillekimpe õnnitlusteks ja pulmadeks! Meilt saab tellida kõikvõimalikke seadeid lilledega, sest fantaasiat meil on ja huvi põnevat tööd teha jätkub! Kuna meil on suuri kogemusi ruumide dekoreerimisel, saame pakkuda oma abi kõikvõimalike ürituste lilledega kaunistamisel.  

Meie töödel on väljakujunenud oma stiil, mida võib nimetada eksklusiivseks. Lilli tellime erinevatest Eesti hulgiladudest ja vähemalt korra nädalas otse Hollandist, kus on suurem ja kvaliteetsem lillevalik, mida Eesti tavamüük ei paku. Kui on soov millegi erilise järele, anna teada!

vine

Oled oodatud meie salongi Tallinna kesklinnas C. R. Jakobsoni 17 E-L kl. 9.00-18.00 või Mustamäel J. Sütiste 19A .

Helista meile ja tee tellimus- tel 6070 156 või GSM 5220675(kesklinna salong) või 58665566 (Mustamäe salong). 

Saada oma soov päringu või tellimusega e-mailile tellimus@lilleparg.ee või sytiste@lilleparg.ee ja me saadame pakkumise ja arve!

Ostu võib sooritada internetipoes koheselt tasudes Swedbangas, Danske Bangas või krediitkaardiga. 

Tellimuse täitmise aeg alates 1 tunnist.

Tellida saab ka kataloogide alusel Matusebüroo Kristin kolmes büroos või Matusekeskus & Krematooriumis ja soovi korral saab tellitu sealtsamast ka kätte.

Oleme Sinuga elu erinevate sündmuste puhul- kui õnnitled, tänad, või kui lahkud lähedasest.

Kõik meie lilleseadjad annavad endast parima Su soovi täitmisel!

Kesklinna salong

letis_ku-500x480

Mustamäe salong

kodulehele1-500x428
koosseis

Aivi, Marju, Katrin